Dziś imieniny: Rafala Felicji Franciszska Jutro: Pawla Milosza

Nasze Stowarzyszenie tworzą młodzi i energiczni ludzie! Oto oni:

wigilia


ZARZĄD STOWARZYSZENIA

mikolajkosta

 

PREZES ZARZĄDU
Mikołaj Kostaniak - w Stowarzyszeniu ZMW od 2011r.; a od 2016r. jest prezesem zarządu Stowarzyszenia ZMW; od grudnia 2018 r. wiceprezes Fundacji z marzeniami; Radny i Wiceprzewodniczący Rady Gminy Święciechowa (kadencja 2018-2023), z wykształcenia geograf (2018 r. UAM Poznań); student II roku studiów magisterskich na Wydziale Nauk Geograficznych i Geologicznych UAM w Poznaniu; na co dzień pracuje w Stowarzyszeniu Centrum PISOP, gdzie pełni rolę doradcy oraz koordynatora projektu; redaktor naczelny portalu www.przybyszewo.pl oraz www.lsolasocice.pl.tl; Koordynator Regionalny Szlachetnej Paczki Wielkopolskie (2017-2018); Lider Rejonu Leszno Szlachetnej Paczki (2016-2017); Przewodniczący Młodzieżowej Rady Gminy Święciechowa (2014-2016); Lubi działać na wielu płaszczyznach, lecz najbardziej w pracy z młodzieżą. Interesuje się historią lokalną, teologią oraz podróżami.

 

 

 

 

 

 

 

 

michasialeciej

 

 

SKARBNIK
Michalina Leciejewska - swoją przygodę z ZMW rozpoczęła w 2011r. i z wielką satysfakcją działa do dnia dzisiejszego pełniąc funkcję Skarbnika (od grudnia 2017 r.); Wiceprezes Stowarzyszenia (2016-2017 r.); redaktorka strony internetowej www.przybyszewo.pl; studentka logistyki; jest osobą otwartą na nowe pomysły, znajomości, dlatego uważa, że wolontariat daje jej dużo energii i zapału do pracy; uwielbia tańczyć i biegać.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

paulinastachowska 

SEKRETARZ
Paulina Stachowska - w Stowarzyszeniu ZMW od 2017r.; a od grudnia 2017r. jest Sekretarzem Stowarzyszenia ZMW; s tudentka III roku filologii angielskiej w PWSZ w Lesznie; interesuje się językami, literaturą oraz nowymi technologiami w nauczaniu; w wolnych chwilach lubi czytać książki oraz oglądać "Przyjaciół".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


KOMISJA REWIZYJNA

Beata Tycner - swoją przygodę z ZMW rozpoczęła w 2005 r., w latach 2013-2015 pełniła fuckcję Prezesa Zarządu Stowarzyszenia; obecnie członek i przewodnicząca Komisji Rewizyjnej; Jak sama przyznaje - to doświadczenie dało jej mnóstwo satysfakcji i radości; mama Hani i Grzesia oraz szczęśliwa żona; uwielbiam płyty winylowe i jazdę na rolkach; na co dzień pracuje w branży reklamowej jako grafik komputerowy.

Remigiusz Leciejewski - z organizacją związany od początków jej istnienia; współzałożciel klubu ZMW w 1996r., a następnie Stowarzyszenia ZMW; wieloletni Prezes i Wiceprezes Stowarzyszenia; Radny Powiatowy Powiatu Leszczyńskiego; szczęśliwy ojciec Madzi oraz szczęśliwy mąż.

Anna Urbańska - w ZMW angażuje się niemal od początków istnienia, jednak formalnie dołączyła do niego w 2010 r.; wieloletnia Wiceprezes Stowarzyszenia, od 2017r. członek Komisji Rewizyjnej; obecnie mieszkanka Długich Starych; z wykształcenia socjolog, z zamiłowania społecznik; szczęśliwa mama Michalinki, Mikołaja i Kasi oraz szczęśliwa żona; prowadzi własną działalność oraz gospodarstwo wspólnie z mężem; lubi podróżować, sprawiać frajdę dzieciakom, nie tylko swoim; uwielbia muzykę i taniec.


 WOLONTARIUSZE

 joannaskorupinska

 

Joanna Skorupińska – wolontariuszką w "ZMW" jestem od czerwca 2016r. Uczę się w Zespole Szkół Ekonomicznych w Lesznie na profilu technik obsługi turystycznej. Interesuję się geografią turystyczną oraz konkursem piosenki eurowizji. W wolnym czasie najczęściej czytam książki, jeżdżę na rolkach/rowerze i spotykam się ze znajomymi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 majabresinska

Maja Bresińska - wolontariuszka w ZMW od kwietnia 2017 roku; uczennica klasy o profilu technik usług fryzjerskich w technikum numer 4 w Lesznie Interesuje się żużlem i tańcem Uwielbiam zajmować się dziećmi, a każdą wolną chwilę spędzać ze znajomymi. Lubię pomagać i cieszyć  się ze szczęścia innych i właśnie ZMW daje mi do tego duże możliwości.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


arekwojcik12

 

Arkadiusz Wójcik - wolontariusz w Stowarzyszeniu ZMW od wakacji 2017 roku. Chodzę do ósmej klasy w szkole podstawowej w lasocicach, interesuję się motoryzacją a konkretnie motocyklami. W wolnym czasie lubię grać na komputerze. Lubię poznawać ludzi i nawiązywać nowe kontakty.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


kubawojcik12

 

Jakub Wójcik - wolontariusz "ZMW" od 2016 roku; uczeń Zespołu Szkół Elektroniczno - Telekomunikacyjnych w Lesznie; w wolnych chwilach zajmuje się informatyką i układaniem kostki rubika.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


wiktoriolej

 

 

Wiktoria Olejniczak wolontariuszka Stowarzyszenia ZMW od maja 2017 roku; uczęszcza do II Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika z Oddziałami Dwujęzycznymi i Międzynarodowymi w Lesznie do klasy humanistyczno-prawnej. W gimnazjum sprawowała funkcję przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego, aktualnie pełni rolę przewodniczącej klasy, angażuje się w wolontariat szkolny, również należy do Samorządu Uczniowskiego oraz reprezentuję szkołę będąc w poczcie sztandarowym. Od 2018 roku jest Młodzieżową Radną Gminy Święciechowa. Mówi: „od dziecka przyglądam się wolontariuszom ZMW - teraz mogę sama pomagać i dzielić się radością z innymi”. Pasjonuje się piłką nożną, wiedzą o Unii Europejskiej oraz historią; lubi organizować różne akcje, imprezy lub zajęcia. Swoją duszę aktywisty oraz społecznika realizuje właśnie w Stowarzyszeniu ZMW Przybyszewo.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

anitakazmierska

 

Anita Kaźmierska – swoją przygodę z ZMW rozpoczęłam w 2013r. i z wielką satysfakcją działam do dnia dzisiejszego. Ten czas pozwolił mi na poznanie nowych osób, zdobycia przydatnych umiejętności oraz pomocy innym. Obecnie jestem studentką ekonomii w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Lesznie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

kubataran

 

 

Jakub Taranowicz - do Stowarzyszenia ZMW należę od początku roku 2019. Uczęszczam do ZSET w Lesznie o profilu Teleinformatycznym. W wolnym czasie lubię spotkać się z przyjaciółmi i jeździć na rowerze. Moimi zainteresowaniami są komputery oraz piłka nożna.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


julkagorczak

 

Julia Górczak - wolontariuszka w ZMW od kwietnia 2019 roku, uczennica technikum nr 4 w Lesznie. W wolnym czasie lubie spotykać sie ze znajomymi. Bardzo lubie dzieci a właśnie ZMW daje mi możliwość spotykania się z nimi. Interesuje się żużlem i uwielbiam Mc'Donalds.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Emilkakostaniak

 

Emilka Kostaniak- wolontariuszką w Stowarzyszeniu ZMW jest od maja 2016 roku; od X 2016 r. Radna w Młodzieżowej Radzie Gminy Święciechowa; uczennica Gimnazjum w Lasocicach; lubi spotykać się ze znajomymi, a jej oczkiem w głowie jest praca z dziećmi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

zuzialeciejewska

 

Zuzanna Leciejewska – wolontariuszka w „ZMW od maja 2017 roku; uczennica ostatniej klasy w Szkoły Podstawowej w Lasocicach; w wolnych chwilach lubi słuchać muzyki, spotkać się ze znajomymi, czytać książki, jeździć na wrotkach i deskorolce; ponadto interesuje się tańcem; od 2011 roku tancerka w Zespole Pieśni i Tańca Marynia w Świeciechowie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Bianka Frąckowiak - jestem wolontariuszką w ZMW od maja 2016 roku. Uczę się w Zespole Szkół Ekonomicznych w Lesznie, na profilu technik ekonomista. Byłam również Radną II kadencji Młodzieżowej Rady Gminy. Interesuję się żużlem,muzyką,historią oraz aktorstwem. W wolnej chwili lubię czytać książkę, bądź spotykać się ze znajomymi. Uwielbiam również podróżować.


weronikamatszewska12

 

Weronika Matuszewska - do stowarzyszenia wróciła w grudniu 2019 po dwóch latach przerwy. Od 2007 roku tancerka Zespołu Pieśni i Tańca Marynia ze Święciechowy. Studentka ekonomi, finansów i rachunkowości na Uniwersytecie Wrocławskim. Interesuje sie sportem, tańcem i muzyką; uwielbia czytać książki; fanka seriali i kina. Jest osobą otwartą; lubi pracować z ludźmi; a robienie czegoś dla innych daje jej dużo satysfakcji, radości i motywacji do dalszego działnia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


olamusielakOla Musielak - wolontariuszka w Stowarzyszeniu ZMW od grudnia 2019 roku, jestem uczennicą klasy VI oraz zastępca przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej w Lasocicach. Moją pasją jest muzyka, od kilku miesięcy uczę się grać na organach.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


konstancjadobkowskaKontancja Dąbkowska - wolontariuszka w Stowarzyszeniu ZMW od grudnia 2019 roku, jestem uczennicą klasy VI oraz Przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej w Lasocicach. Moją pasją jest sport.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Zuzanna Trygar - wolontariuszka w Stowarzyszeniu ZMW od grudnia 2019 roku, uczennica Szkoły Podstawowej w Lasocicach. W wolnych chwilach lubię tańczyć, jeździć na rolkach, spotykać się ze znajomymi i jeździć na desce.


Jogoda Macieszonek 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Sara ZamelskaSara Zamelska - wolontariuszka w Stowarzyszeniu ZMW od lutego 2020 r; chodzi do VIII klasy Szkoły Podstawowej w Lasocicach; interesuje się jazdą konną. Lubi poznawać nowe osoby i spędzać czas ze znajomymi.