Dziś imieniny: Romany Damiana Jutro: Macieja Marka

osoby zmwA na zakończenie tygodnia zapraszamy do poznania kolejnej naszej wolontariuszki - Zuzannay Leciejewskiej!

Cześć wszystkim! Jestem Zuzanna Leciejewska i uczęszczam do klasy językowej w III Liceum Ogólnokształcącym im. Juliusza Słowackiego w Lesznie. Od ponad 11 lat tańczę w Zespole Pieśni i Tańca Marynia w Święciechowie podobnie jak paru innych wolontariuszy w naszym stowarzyszeniu. Ponadto interesuję się żużlem a w wolnych chwilach lubię sobie posłuchać muzyki czy obejrzeć fajny film. W Stowarzyszeniu ZMW jestem od ponad 6 lat. W ZMW bardzo lubię pomagać w organizowaniu wydarzeń czy też zająć się tymi najmłodszymi. Bardzo lubię kontakt z innymi ludźmi, a tym bardziej z dziećmi. Zaangażowanie w naszym stowarzyszeniu daje mi naprawdę wiele. Uczę się czegoś nowego co otwiera mi wiele drzwi. Wolontariat dla mnie to nie tylko zorganizowanie wydarzenia ale również masa wspomnień, współpraca i poznanie wielu nowych ludzi, z którymi żadne wyzwanie nam nie straszne. Czy podoba mi się angażowanie na rzecz lokalnej społeczności? - oczywiście, że tak!!! Jestem bardzo szczęśliwa, że rozwijam się w kierunku wolonatriatu i cieszę się, że robię to z czystej przyjemności.