Dziś imieniny: Diny Bogny Jutro: Alicji Alojzego

zdj

Ahoj piraci i piratki! W piątkowe popołudnie udaliśmy się na wielkie poszukiwana zaginionego pirackiego skarbu. Piraci i piratki musieli wykonać zadania aby dotrzeć do mety, na której czekali na nas goście z Nibylandii.

Children Poster Captain Pirate Ahoy
Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci na Piracki Dzień Dziecka!
Już 07.06 (piątek) przeniesiemy się do krainy piratów i wspólnie będziemy szukać zaginionego skarbu. Obowiązują wcześniejsze zapisy! Zgoda rodzica do wypełnienia CLICK! Więcej informacji na plakacie!

Orange Tosca World Childrens Day Festival Instagram StorySzczęśliwego Dnia Dziecka!

Happy Mothers Day Poster 1Wszystkim mamom najlepsze życzenia!

Żółte granatowe wyraziste gratulacje maturalne Wpis na Instagram 1Ósmoklasiści - powodzenia na egzaminach!

IMG 20240509 211623 766

To historyczny moment dla Stowarzyszenia ZMW!

Swoje rezygnacje z pełnienia funkcji Prezesa Zarządu złożył Mikołaj Kostaniak (w związku z wyborem na Wójta Gminy Święciechowa) oraz Członkinie Zarządu: Michalina Leciejewska oraz Paulina Zamelska. Rezygnacje złożyli także członkowie Komisji Rewizyjnej.

W dniu dzisiejszym (09.05.2024 r.) odbyło się Walne Zebranie Stowarzyszenia ZMW podczas którego został wybrany nowy Zarząd Stowarzyszenia w następującym składzie:
Prezes Zarządu - Zuzanna Leciejewska
Sekretarz - Wiktoria Szłapczyńska
Skarbnik - Bianka Frąckowiak

Wybrano także Komisję Rewizyjną w składzie: Paulina Zamelska, Weronika Matuszewska oraz Jakub Wójcik.

Serdecznie gratulujemy nowemu Zarządowi oraz Komisji Rewizyjnej! Życzymy wszelkiej pomyślności w działaniu i właściwym kierowaniu organizacją!

Jednocześnie bardzo dziękujemy za ponad 8 lat współpracy, ciepłe pożegnanie i podziękowania, przepyszny tort.. i niespodziankę! Dziękujemy!
Michasia, Paulina i Mikołaj

 

Green Illustrated Exam Reminder Class AnnouncementŻyczymy powodzenia na egzaminie dojrzałości wszystkim maturzystom, a w szczególności naszym wolontariuszkom - Jagodzie, Wiktorii oraz Zuzi!

FB IMG 1713777860060Dnia 20.04.2024 r. z okazji Dnia Ziemi odbyło się sprzątanie lasu na terenie naszych wsi!

received 1001347477809032 1Trzy uczennice I Liceum Ogólnokształcącego im. Rodu Leszczyńskich w Lesznie, w tym jedna z naszych wolontariuszek - Ola, podejmują się tworzenia ambitnego projektu społecznego w ramach Olimpiady Zwolnieni z Teorii. Dziewczyny realizują swój projekt przeprowadzając wywiady ze sportowcami z Leszna i okolic, aby poszerzyć świadomość młodzieży na temat Leszczyńskich dyscyplin sportowych, zdrowego trybu życia oraz pokazać jak wygląda praca sportowców w dążeniu do wymarzonych celów. Mimo krótkiej działalności projekt "Sport od środka” zyskał spore grono odbiorców, a zainteresowanie dalej rośnie.

2

Serdecznie zapraszamy na akcję sprzątania lasu w naszych miejscowościach! 

Dodaj podtytułNajlepsze życzenia wielkanocne śle Stowarzyszenie ZMW Przybyszewo!

Podkategorie