Dziś imieniny: Damazego Waldemara Jutro: Dagmary Aleksandry

Akademia Kreatywnych Młodych Obywateli 1Jakie macie plany na wakacje..? Mamy dla Was propozycję nie do odrzucenia! Zapraszamy Was na WAKACYJNE PODCHODY - podróż dookoła świata! Przeniesiemy się do innych państw, gdzie poznacie inne zwyczaje i kulurę! Pamiętajcie, aby wcześniej się zapisać! Szczegóły na plakacie.

Gminny Konkurs NCK 2022Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnym konkursie. Szczegółowe informacje wraz z regulaminem oraz kartą zgłoszeniową znajdują się poniżej!

plakat mwp 202223fbWystartował nabór do AKADEMII MŁODZIEŻOWYCH LIDERÓW w ramach projektu Młodzieżowe Wulkany Partycypacji! Poszukujemy młodzieży w wieku 16-24 lata z województwa wielkopolskiego. Udział w projekcie jest BEZPŁATNY! Więcej informacji poniżej.

21Czas abyście poznali kolejną naszą wolontariuszkę - Milenę Frąckowiak!

osoby zmwZapraszamy do poznania kolejnej naszej wolontariuszki - Julii Józefiak!

IMG 602625 czerwca w Trzebinach odbyła się inicjatywa Magdy Mikus i Emilki Chrastek w ramach Młodzieżowego Budżetu Obywatelskiego Gminy Święciechowa.

Screenshot 1Kochani tatusiowie! W dniu Waszego święta składamy Wam najserdeczniejsze życzenia! Zamiarów i marzeń spełnienia oraz sukcesu w działaniu i w pracy. Jak dobrze, że Was mamy!

22To jeszcze nie koniec naszej cudownej ekipy wolontariuszy! Poznajcie Maję Bresińską! 

IMG 5999

W niedzielę tj. 19.06.2022 r. odbyła się inicjatywa Ale czad! oraz gra terenowa PoznajMy siebie! Mimo upału uczestnicy bawili się świetnie.

18Po krótkiej przerwie zapraszamy na poznanie kolejnego naszego wolontariusza - Marcela Dąbkowskiego!

gra terenowa zuza emi22Jakie macie plany na 19 czerwca? Koniecznie wpadnijcie na grę terenową "PoznajMY siebie"! organizowaną przez Zuzannę wraz z jej ekipą wolontariuszy! Podczas inicjatywy możecie dopingować rywalizujące ze sobą drużyny!  Do udziału w grze zostały zaproszone organizacje społeczne działające w na terenie sołectwa Lasocice oraz sołectwo Przybyszewo! Będzie to niesamowita okazja do integracji oraz do tego by bliżej się poznać.. Nie możemy się już doczekać! Będzie się działo!!

Projekt realizowany z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG.

Podkategorie