Dziś imieniny: Damazego Waldemara Jutro: Dagmary Aleksandry

6Czas na przedstawienie kolejnego naszego wolontariusza! Dzisiaj parę słów od naszej wolontariuszki Bianki Frąckowiak!

11Zapraszamy na poznanie kolejnego naszego wolontariusza - Arkadiusza Wójcika!

7Witajcie! Po krótkiej przerwie zapraszamy na poznanie kolejnego naszego wolontariusza - Monikę Rybacką!

wosp suma2022Bardzo dziękujemy za pomoc wszystkim osobom oraz organizacjom zaangażowanym w działania Sztabu #6447 w Lasocicach! Mimo tego, że pogoda pokrzyżowała nam wiele planów i część zaplanowanych wydarzeń musiała zostać odwołana to i tak bardzo dziękujemy! Po raz pierwszy w historii naszej organizacji to właśnie Stowarzyszenie ZMW pełniło funkcję lokalnego sztabu.

Łącznie zebraliśmy 8334,09 zł !!!

UWAGA! WAŻNY KOMUNIKAT!

- Ze względu na złe warunki atmosferyczne oraz w trosce o bezpieczeństwo uczestników ODWOŁUJEM zaplanowane na dzisiaj wydarzenia w Przybyszewie (Marsz Nordic Walkig, ognisko, zajęcia z pierwszej pomocy oraz pokaz Fire-Show).
- W godz. 15-17 w klubie ZMW przy placu zabaw w Przybyszewie będą obecni nasi wolontariusze, którzy kwestować będą do puszek. Jeśli chciałbyś wesprzeć #WOŚP2022 wpadnij do nas na ciepłą kawę/herbatę!

2A dziś chcemy Wam przedstawić kolejnego wolontariusza - Aleksandrę Musielak!

8Czas abyście poznali kolejnego wolontariusza naszego stowarzyszenia - Weronika Matuszewska!

logo wosp 2022laspJubileuszowy 30 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 30 stycznia 2022 roku i będzie poświęcony okulistyce dziecięcej. W tym roku po raz pierwszy powstał sztab przy Stowarzyszeniu ZMW. Jakie wydarzenia towarzyszące dla Was przygotowaliśmy..? Zapoznajcie się koniecznie z ofertą zamieszczoną poniżej. Serdecznie zapraszamy!

 

osoby zmwTo już dziś! Zaczynamy! Zapraszamy Was na nową dawkę artykułów! Chcielibyśmy abyście poznali nas bliżej! Nas, czyli osoby tworzące Stowarzyszenie ZMW. Co kilka dni będziemy publikować sylwetkę kolejnej osoby - wolontariuszy, członków stowarzyszenia oraz zarządu! Dzisiaj chcielibyśmy przedstawić Wam pierwszego wolonatriusza naszego stowarzyszenia - Łukasza Zalisza! Zapraszamy do artykułu!

Dodaj nagłówekWszystkim Babciom oraz Dziadkom składamy najserdeczniejsze życzenia! 

1proc20221Drodzy Przyjaciele! Już niedługo czas rozliczeń podatkowych. Przekazując Wasz 1% na Stowarzyszenie ZMW wspieracie lokalne młodzieżowe inicjatywy w Gminie Święciechowa!
Nic nie tracicie, a dajecie tak wiele! Podzielcie się dobrem i udostępnijcie informację dalej! Wpisz w rocznym rozliczeniu podatku numer KRS 0000376573. Za każdą formę wsparcia - DZIĘKUJEMY!

Podkategorie