Dziś imieniny: Aleksandra Bazylego Jutro: Jana Wiktora

Dodaj nagłówekWszystkim Babciom oraz Dziadkom składamy najserdeczniejsze życzenia! 

1proc20221Drodzy Przyjaciele! Już niedługo czas rozliczeń podatkowych. Przekazując Wasz 1% na Stowarzyszenie ZMW wspieracie lokalne młodzieżowe inicjatywy w Gminie Święciechowa!
Nic nie tracicie, a dajecie tak wiele! Podzielcie się dobrem i udostępnijcie informację dalej! Wpisz w rocznym rozliczeniu podatku numer KRS 0000376573. Za każdą formę wsparcia - DZIĘKUJEMY!

planowanie3Planowanie strategiczne.. Choć może to brzmieć strasznie, to wcale tak nie jest! Razem z wolontariuszami, członkami oraz zarządem Stowarzyszenia ZMW tworzymy strategię rozwoju naszej organizacji! Kształtujemy misję oraz wizję Stowarzyszenia ZMW na kolejne lata, tak aby działania, które podejmujemy przynosiły jeszcze większe efekty! Stawiamy na nasz rozwój! Jak padło to z ust młodzieży na spotkaniu "To nie była zwykła burza mózgów, to był prawdziwy sztorm!!". Dziękujemy za kreatywność oraz wsparcie nas w tym procesie trenerce Joannie Jękot-Łaźniak.

Projekt Eksplozja Młodzieżowych Inicjatyw realizowany jest z dotacji Programu Program Aktywni Obywatele - Fundusz Krajowy finansowanego z Funduszy EOG.

plCzas podsumować kolejny rok wywiadów z cyklu ,,Rozmowa miesiąca z...". W 2021 roku udało nam się przeprowadzić 13 wywiadów z uzdolnionymi ludźmi. Zapraszamy do podsumowania!

270607866 4533200726790858 4000175396565786180 n30 stycznia serdecznie zapraszamy do Lasocic i Przybyszewa na wielki finał WOSP 2022! Wspólnie z organizacjami z naszych miejscowości przygotujemy dla Was wiele ciekawych atrakcji! Będzie się działo!

arekZapraszamy Was już na ostatni wywiad z cyklu ,,Rozmowa miesiąca z...". W grudniu udało nam się porozmawiać z trenerem JU-JITSU Arkadiuszem Krajewskim. Życzymy miłej lektury!

wojt mareklorychNowy a zarazem wyjątkowy tydzień, bo przedświąteczny.. rozpoczynamy wywiadem w ramach cyklu "Rozmowa miesiąca z.." - Wójtem Gminy Święciechowa - Panem Markiem Lorychem. Życzymy miłej lektury!

kuzniachoinkakgwKoło Gospodyń Wiejskich XXI Wieku w Lasocicach postanowiło przyłączyć się do akcji Paczuszka dla maluszka, do której udziału serdecznie zaprasza! Akcja polega na zbieraniu akrtykułów higienicznych, m.in. pieluchy, chusteczki nawilżane, płyny do kąpieli, szampony, kremy, proszek do prania, płyny do prania, płyny do płukania, mydła. Produkty te trafią do Domów Samotnej Matki z Hospicjów Perinatalnych i Domów Dziecka w całej Polsce! Dary można przynosić pod choinkę znajdująca się w Kuźni Marzeń przy kościele do końca grudnia. Zostaw dar, a do domu weź bombkę z choinki, która będzie przypominała Ci o Twoim wielkim sercu!

received 304544071538250W listopadzie przeprowadziliśmy również wywiad z zawodnikami klubu KS Polonia 1912 Leszno, Mają Sową i Maciejem Sową. Zapraszamy!

258713464 1402840910170801 2159376447599989175 nZachęcamy do wzięcia udziału w głosowaniu na najlepszy film przygotowany przez wolontariuszy biorących udział w projekcie "Kuźnia Młodzieżowego Wolontariatu". Filmy są efektem działań w ramach projektu oraz szkoleń z montażu filmów, w których wzięła udział młodzież. Filmy można obejrzeć na kanale na YouTube. Link do głosowania poniżej!

pW październiku niestety wywiad się nie pojawił ale w listopadzie wyczekujcie aż dwóch wywiadów! Pierwszy z nich to rozmowa z nowym Prezesem OSP Przybyszewo Grzegorzem Kierzek. Życzymy miłej lektury!

Podkategorie