Dziś imieniny: Damazego Waldemara Jutro: Dagmary Aleksandry

EMI ZMW plakatStowarzyszenie „ZMW” w ramach projektu „Eksplozja Młodzieżowych Inicjatyw” ma przyjemność zaprosić do udziału w projekcie młodzież w wieku 13-24 lat z terenu powiatu leszczyńskiego (gminy: Święciechowa, Rydzyna, Lipno, Włoszakowice, Wijewo, Osieczna oraz Krzemieniewo). Więcej informacji poniżej.

wystawa poplenerowa InfoW miniony piątek otwarta została wystawa poplenerowa prac plastycznych namalowanych w ramach projektu "PomalujMY KULTURĄ naszą gminę". Wystawa znajduje się w Samorządowy Ośrodek Kultury Święciechowa (SOK Święciechowa) i potrwa do 30.11.2021 r. Serdecznie zapraszamy!

Projekt "PomalujMY KULTURĄ naszą gminę" dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu Narodowego Centrum Kultury EtnoPolska 2021.

foto wyswata nck21Dzisiejszą wystawą poplenerową podsumowaliśmy realizację projektu "PomalujMY KULTURĄ naszą gminę". Na wystawie zaprezentowano prace plastyczne mieszkańców naszej gminy, którzy wzięli udział w plenerach malarskich odbywających się na przestrzeni ostatnich miesięcy. Przedstawiona została także kolorowanka z rysunkami autorstwa Pani Doroty Wróbel. W kolorowance znajdują się zabytki oraz ważne miejsce z każdej miejscowości gminy Święciechowa. Wieczór uświetnił koncert w wykonaniu Pani Lidii Gertner-Woźnej oraz Pana Rafała Ratajczaka. Dziękujemy szczególnie Pani Dorocie Wróbel za współpracę, wszystkim zaangażowanym osobom oraz uczestnikom za niesamowitą przygodę! 

ZDJĘCIA - TUTAJ

Projekt "PomalujMY KULTURĄ naszą gminę" dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu Narodowego Centrum Kultury EtnoPolska 2021.

fotoA do porannej kawki zapraszamy na kolejny wywiad z cyklu ,,Rozmowa miesiąca z..". We wrześniu udało nam się porozmawiać z obecną członkinią a zarazem skarbnikiem Stowarzyszenia ZMW Michaliną Leciejewską. Życzymy miłej lektury!

nagrania zmw2Przygotowania, przygotowania.. dziękujemy za dzisiejsze nagrania, szkolenia i przygotowania! Szkolimy się, uczymy i działamy z młodzieżą!
Projekt "Kuźnia Młodzieżowego Wolontariatu" realizowany przez Stowarzyszenie ZMW jest współfinansowany przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków #NOWEFIO na lata 2021–2030.

poznan1Młodzież ze Stowarzyszenia ZMW uczestniczyła w wizycie studyjnej do Poznania organizowanej w ramach projektu "Kuźnia Młodzieżowego Wolontariatu". W Poznaniu odwiedziliśmy Stowarzyszenie Młodych Animatorów Kultury oraz Jadłodajnię dla ubogich i bezdomnych prowadzoną przez Siostry Elżbietanki. Młodzi społecznicy zainspirowali się ciekawymi pomysłami oraz poznali bliżej działania wolontariackie w obszarze kultury i pomocy społecznej. Na zakończenie wspólnego wyjazdu udaliśmy się także na Termy Maltańskie, gdzie spędziliśmy czas na integracji i wspólnej zabawie.

Projekt współfinansowany przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków #NOWEFIO na lata 2021–2030.

artykul gazeta ropsW tym tygodniu w gazecie ABC przeczytać możecie o naszych działaniach na rzecz seniorów, czyli inicjatywie PUDEŁEK ŻYCIA! Projekt "Młodzi Seniorom, Seniorzy Młodym. Bezpieczny Senior w Gminie Święciechowa" współfinansowany przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego.

plakat ratownik0921ekSerdecznie zapraszamy na dwa ostatnie ze spotkań z ratownikiem medycznym które odbędą się w środy 15 oraz 29 września o godz. 10:30. Szczegóły na plakacie.

241727207 4305178526267569 412124546601922551 nW minioną sobotę 11 września, na polanie Hubertus w Długiem Starem odbył się Jesienny Marsz Pokoleniowy Nordic Walking. Była to inicjatywa międzypokoleniowa przygotowana przez Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Święciechowie, Grupę Aktywny Senior, Stowarzyszenie ZMW oraz realizatorów i uczestników projektu "Młodzi Seniorom, Seniorzy Młodym. Bezpieczny Senior w Gminie Święciechowa".

mlodziezww21Siła jest w nas! Przygotowania do Gali Jubileuszowej 25 lecia ZMW i nie tylko! A to już tuż, tuż.. Spotykamy się w silnym zespole naszej młodzieży! Planujemy działania i szkolimy się! #Wartodziałać!

Projekt "Kuźnia Młodzieżowego Wolontariatu" realizowany przez Stowarzyszenie ZMW jest współfinansowany przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków #NOWEFIO na lata 2021–2030.

festyn wrzesien2021 poprawkaW imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy! Szczegóły na plakacie.

Podkategorie