Dziś imieniny: Alicji Alojzego Jutro: Pauliny Tomasza

kuzniachoinkakgwKoło Gospodyń Wiejskich XXI Wieku w Lasocicach postanowiło przyłączyć się do akcji Paczuszka dla maluszka, do której udziału serdecznie zaprasza! Akcja polega na zbieraniu akrtykułów higienicznych, m.in. pieluchy, chusteczki nawilżane, płyny do kąpieli, szampony, kremy, proszek do prania, płyny do prania, płyny do płukania, mydła. Produkty te trafią do Domów Samotnej Matki z Hospicjów Perinatalnych i Domów Dziecka w całej Polsce! Dary można przynosić pod choinkę znajdująca się w Kuźni Marzeń przy kościele do końca grudnia. Zostaw dar, a do domu weź bombkę z choinki, która będzie przypominała Ci o Twoim wielkim sercu!

received 304544071538250W listopadzie przeprowadziliśmy również wywiad z zawodnikami klubu KS Polonia 1912 Leszno, Mają Sową i Maciejem Sową. Zapraszamy!

258713464 1402840910170801 2159376447599989175 nZachęcamy do wzięcia udziału w głosowaniu na najlepszy film przygotowany przez wolontariuszy biorących udział w projekcie "Kuźnia Młodzieżowego Wolontariatu". Filmy są efektem działań w ramach projektu oraz szkoleń z montażu filmów, w których wzięła udział młodzież. Filmy można obejrzeć na kanale na YouTube. Link do głosowania poniżej!

pW październiku niestety wywiad się nie pojawił ale w listopadzie wyczekujcie aż dwóch wywiadów! Pierwszy z nich to rozmowa z nowym Prezesem OSP Przybyszewo Grzegorzem Kierzek. Życzymy miłej lektury!

gf 6zeg D8y7 9sL1 obchody swieta niepodleglosci w olsztynie tymi ulicami nie przejedziesz utrudnienia 11 listopada 1920x1080 nocrop

Po 123 latach zaborów Polska odzyskała niepodległość i wróciła na mapę! To już 103 rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. 11 listopada to dzień kiedy powinniśmy przypomnieć sobie o bohaterach, którzy walczyli dla naszego kraju. Niech Polska będzie dla nas miejscem gdzie spełniają się marzenia i cele obywateli. 

filmsenioryzrops21Młodzi - Seniorom, Seniorzy - Młodym. Bezpieczny Senior w Gminie Święciechowa - podsumowania nadszedł czas. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w realizację projektu - uczestnikom oraz partnerom. Zachęcamy Was do obejrzenia filmu podsumowującego nasze działania - TUTAJ.

 Projekt współfinansowany ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego.

mikołajkisolectwoprzybyszewo2021Sołectwo Przybyszewo serdecznie zaprasza najmłodszych mieszkańców Przybyszewa na MIKOŁAJKI. Szczegóły na plakacie. Zapisy TUTAJ.

emi1swWooww! Co za zaangażowanie i energia drzemie w młodzieży w Gminie Święciechowa! Za nami pierwsze spotkanie informacyjne na temat Eksplozji Młodzieżowych Inicjatyw, które poprowadziła Michasia. Dziękujemy za liczny udział i czekamy za ciekawymi pomysłami! Zachęcamy do śledzenia na bieżąco działań realizowanych w ramach projektu na Facebooku - TUTAJ.

Projekt Eksplozja Młodzieżowych Inicjatyw realizowany jest z dotacji Programu Aktywni Obywatele - Fundusz Krajowy finansowanego z Funduszy EOG.

sptkania informacyjneemi21Chcesz dowiedzieć się... więcej na temat projektu Eksplozja Młodzieżowych Inicjatyw?...jak zgłosić się do projektu i otrzymać 2000 zł na realizację społecznej inicjatywy? ...jak przeżyć niesamowitą przygodę? Przyjdź na spotkania informacyjne, które odbywają się w poszczególnych gminach Powiatu Leszczyńskiego!

Zapisy na spotkania oraz szczegółowe informacje SMS - tel. 609 290 596 / tel. 691 247 230.

Dokładne lokalizacje na grafikach dostępnych na profilu projektu na Facebooku - TUTAJ.

szkolenie montaz21Szkolimy się z montażu filmów. Stawiamy na rozwój osób zaangażowanych w działalność naszej organizacji. Uczymy się nowych umiejętności, które z pewnością przydadzą nam się w życiu ZMW.. i nie tylko. Szkolenia odbywają się w ramach działań rozwoju instytucjonalnego.

Projekt Eksplozja Młodzieżowych Inicjatyw realizowany jest z dotacji Programu Aktywni Obywatele - Fundusz Krajowy finansowanego z Funduszy EOG.

leszczyniak gazeta21W najnowszym numerze gazety Leszczyniak możecie przeczytać o wolontariacie i działaniach podejmowanych przez młodzież ze Stowarzyszenia ZMW. Bezpłatną gazetę można odebrać w wielu sklepach regionu leszczyńskiego, w tym także w sklepach na terenie gminy Święciechowa. #Wolontariat - to się opłaca!

Projekt "Kuźnia Młodzieżowego Wolontariatu" realizowany przez Stowarzyszenie ZMW jest współfinansowany przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków #NOWEFIO na lata 2021–2030.

Podkategorie