Dziś imieniny: Rafala Felicji Franciszska Jutro: Pawla Milosza

logo MWP wulkannDrodzy Przyjaciele! Przedstawiamy Wam WOREK MŁODZIEŻOWYCH INSPIRACJI, czyli opisy inicjatyw zrealizowaych w ramach projektu "Młodzieżowe Wulkany Partycypacji"! Dzięki merytorycznemu oraz finansowemu wsparciu zrealizowanych zostało 15 wspaniałych oddolnych inicjatyw takich jak: gry terenowe, warsztaty kreatywne, kampania społeczna, zajęcia muzyczne, teatrzyk kukiełkowy. W ramach projektu powstały także trzy murale. Przed Wami moc inspiracji do działania na rzecz innych!

kontakt mwpSzukasz inspiracji na działania❓ Masz trudności z wypełnieniem formularza zgłoszeniowego❓ A może zastanawiasz się czy w ogóle warto wziąć udział w Szkole Młodzieżowych Liderów❓
Zadzwoń lub napisz do nas - chętnie odpowiemy na Twoje pytania i wątpliwości 👍☎️📪

harmonogram MPWCo przygotowaliśmy dla młodzieży, która weźmie udział w naszym projekcie❓ Teraz już nie powinniście mieć wątpliwości, że warto zgłosić się!

MWP plakat nowyStowarzyszenie „ZMW” w ramach projektu „Młodzieżowe Wulkany Partycypacji” ma przyjemność zaprosić do udziału w projekcie młodzież w wieku 13-19 lat z terenu powiatów: gostyński, kościański, rawicki, leszczyński i miasto Leszno. Poniżej znajduje się więcej informacji! Zachęcamy do wzięcia udziału!

Witamy serdecznie na stronie poświęconej realizacji projektu Młodzieżowe Wulkany Partycypacji.

To właśnie w tej zakładce będą znajdowały się wszystkie niezbędne informacje związane z realizacją tego projektu. Serdecznie zachęcamy do częstego odwiedzania naszej strony. Zapraszamy do polubienia naszego profilu na Facebooku - TUTAJ.

Więcej informacji oraz na wszelkie pytania związane z realizacją projektu odpowiada koordynator - Mikołaj Kostaniak pod numerem telefonu 516 246 364 lub pod adresem e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

finansowanie fio